Czas mija nieubłaganie. Technologia idzie do przodu. Każda dziedzina naszego życia odczuwa to mniej lub bardziej. Wraz z rozwojem pojazdów elektrycznych i efektywnego, wygodnego transportu do oferty hulajnóg elektrycznych na rynku trafiło bardzo dużo nowych urządzeń. Niemniej jednak popularność, na którą pracowała firma Kugoo przez ostatnie dwa lata nie spadła i ciągle się podnosi. Co kryje w sobie Kugoo i jego produkty? Czy mimo tak szybko rozwijającej się technologii nadal warto jest kupić np.hulajnogę elektryczna Kugoo M4 Pro?

kugoo-m4-pro-16ah

Co nowego ma w sobie Kugoo?

Jako jeden z głównych dystrybutorów Kugoo monitorujemy cały czas poczynania inżynierów odpowiedzialnych za rozwój tych urządzeń. Oprócz licznych popraw konstrukcyjnych najbardziej popularny model zostały udoskonalony. Nowej wersji w roku 2021 doczekał się model hulajnogi elektrycznych Kugoo M4 Pro 16Ah.

Kugoo M4 PRO 16Ah

Bo tak oznaczana jest kolejna wersja jednej z najbardziej powszechnych hulajnóg elektrycznych. Jako jedna z nielicznych posiada 16Ah akumulator. Dzięki temu długie dystanse nie są problemem. Oszczędzamy dzięki temu dużo czasu na ładowanie.

kugoo-m4-pro-16ah

W roku 2021 do sprzedaży wypuszczona została wersja 2. urządzenia, oferująca nowy akumulator 16Ah, wygodniejszy i mniej awaryjny system składania oraz poprawione spasowanie elementów układu kierowniczego. Użytkowanie hulajnogi nie stanowi już tak dużego wyzwania jak w przypadku starszej wersji, która posiadała problemy z luzami.

Zastosowanie większego akumulatora zwiększyło zdecydowanie komfort korzystania z urządzenia. Dystanse między 30 – 50 km nie stanowią już problemu.

Hulajnoga elektryczna Kugoo M4 PRO 16Ah podwyższyła swoją jakość w aspektach najbardziej kluczowych dla osób najczęściej korzystających z tego typu urządzeń. Obecna cena rynkowa hulajnogi elektrycznej to 2699 zł. W tej cenie otrzymujemy pełen zestaw dedykowanych kluczy oraz ładowarkę. Od premiery pierwszej wersji hulajnogi elektrycznej Kugoo minęło trochę czasu jednak technologicznie jest ona cały czas na bieżąco stanowiąc najlepszy stosunek jakości do ceny.